Pełna ochrona przed światłem

Linia produktów Sunfilm została zaprojektowana tak, aby zapewnić szerokie spektrum maksymalnej ochrony przeciwsłonecznej przed pełnym zakresem promieni słonecznych: UVA, UVB, promieniowania podczerwonego (IR) i światła widzialnego (HEV).
Zaczęliśmy od ochrony skóry przed promieniowaniem UVB i kontynuowaliśmy ochronę przed UVA. Obecnie stworzyliśmy formuły zapewniające ochronę przed promieniowaniem podczerwonym (IR) i światłem widzialnym (HEV), przed promieniami, które są znane z tego, że wnikają jeszcze głębiej w skórę, powodując długotrwałe uszkodzenia. Nasze laboratoria opracowały produkty Full Light Protection, które tworzą ochronę przed pełnym spektrum promieni słonecznych.

Technologia zapobiegania uszkodzeniom słonecznym

Produkty Sunfilm łączą to, co niezbędne z tym, co rewolucyjne: ochronę przeciwsłoneczną z tarczą antyoksydacyjną i działaniem uzdrawiającym. Zapobiegają one podrażnieniom i wzmacniają naturalny proces odnowy skóry, chroniąc ją przed uszkodzeniami słonecznymi.
Produkty przeciwsłoneczne Sunfilm zawierają silne i wyspecjalizowane przeciwutleniacze, które – w przeciwieństwie do zwykłych przeciwutleniaczy – mogą skutecznie działać podczas ekspozycji na słońce.

Innowacyjne składniki

EUK 134: innowacyjny składnik o unikatowym mechanizmie samoregeneracji zapewniającym działanie przeciwutleniające utrzymujące się podczas ekspozycji skóry na słońce.
Venuceane, Helioguard: składniki wzmacniające naturalny proces ochrony przeciwsłonecznej skóry.
INCA Omega Oil, witamina E, ekstrakt z brokułów: składniki o silnym działaniu przeciwutleniającym.
Elastomer (silikon farmaceutyczny) o działaniu leczniczym. Ochrona przeciwsłoneczna i działanie przeciwutleniające są połączone z uzdrawiającym działaniem silikonu farmaceutycznego o jedwabistej konsystencji.