1. Formuły

Ciągłe poszukiwanie innowacji.

 

2. Świadomość naukowa w doborze składników

• Sama natura nie wystarczy i nie zawsze jest bezpieczna.
• Które naturalne składniki, jakiego pochodzenia i w jakiej synergii?
• Ile natury, a ile technologii?
• Kiedy technologia powinna przeważać, a kiedy natura powinna pozostać czynnikiem wyłącznym?

Te naukowe pytania wymagają bezpiecznych i skutecznych rozwiązań. Dostarczamy odpowiedzi, które stanowią tajemnice naszych formuł. Nie zajmujemy się “ekologicznymi” potrzebami ani “fałszywymi” dylematami. To, co naturalne, niekoniecznie jest bezpieczne. Dla nas o bezpieczeństwie, jakości i skuteczności produktów decyduje kontrola jakości.

 

3. Produkcja

Wszystkie produkty Juliette Armand są wytwarzane w naszych laboratoriach zgodnie z Dobrymi Praktykami Produkcyjnymi (GMP) Unii Europejskiej dla kosmetyków.

 

4. Pakowanie

Opakowania Juliette Armand zaprojektowano pod kątem zapewnienia: • Wodoszczelności
• Bezpieczeństwa – z plombami zabezpieczającymi

• Przyjazne dla środowiska materiały obojętne
• Materiały bez dodatkowej objętości i wagi (nadmiar papieru), które nie mają zwiększonych wymagań dotyczących utylizacji i nie zwiększają kosztów produktu.
• Materiały o wysokich standardach estetycznych, funkcjonalne, praktyczne, niezawodne i trwałe

 

5. Skuteczność

Skuteczność produktu jest dokumentowana bez wyolbrzymiania. Opiera się na badaniach laboratoryjnych, klinicznych i dermatologicznych surowców i produktów końcowych.

 

6. Kontrola jakości

Wdrażamy rygorystyczny proces kontroli jakości zgodnie z przepisami Unii Europejskiej (kontrola fizykochemiczna i mikrobiologiczna surowców i produktów końcowych, kontrola konserwantów, certyfikacja SPF, test Challenge, itp.)

 

7. Kompetencje w stosowaniu

Doświadczony i dobrze wyszkolony personel naukowy (chemicy, biolodzy, lekarze i kosmetyczki) jest zawsze dostępny, aby udzielić wszelkich wymaganych informacji.

 

8. Odpowiedzialność za środowisko

Juliette Armand prowadzi działalność ze świadomością i szacunkiem dla natury, ludzi i przyszłości. Surowce, metody i wszystkie etapy produkcji odzwierciedlają to zaangażowanie w ochronę środowiska, przez cały czas i we wszystkich procedurach. Bezwarunkowo.

 

9. Szacunek dla klientów

Nasze relacje z klientami są zgodne z zasadami etyki i opierają się na uczciwych obietnicach, niezawodności, jasnych wynikach i spójności.

 

10. Odpowiedzialność społeczna

Piękno to nie próżność. Kosmetyki nie są luksusem. To produkty, które zaspokajają potrzebę pielęgnacji i szacunku do samego siebie. Nasze zaawansowane formuły są skierowane do wszystkich ludzi i mają na celu sprawienie, by czuli się dobrze i komfortowo w swojej skórze. Świadczą o tym przystępne ceny.