Nasz początek
Spółka Juliette Armand powstała w 1992 roku, kiedy chemicy Ioulia Armagou i Michalis Papaefstratiou postanowili zaangażować się w przemysł kosmetyczny, aby odkrywać nowe formuły i prezentować różnym laboratoriom swoje osobiste wartości. Tak powstała Juliette Armand, The Personal Professional Skincare, której celem było tworzenie innowacyjnych kosmetyków opartych na badaniach naukowych.

Nasz profesjonalizm
Nasza działalność koncentrowała się na próbie uzyskania maksymalnie skutecznych receptur, które spełniają wysokie standardy profesjonalnej pielęgnacji skóry.

Nasza profesjonalna reputacja na arenie międzynarodowej
Marka Juliette Armand oraz serie Elements, Skin Boosters, Sunfilm i Ameson zyskały silną pozycję w centrach kosmetycznych i są już obecne w ponad 40 krajach na całym świecie.

Nasze profesjonalne inwestycje
Dzięki naszemu sukcesowi nasza spółka ma obecnie pionową jednostkę produkcyjną w Atenach, zlokalizowaną w najnowocześniejszym obiekcie. Zainwestowaliśmy w zaawansowany sprzęt technologiczny i wysoko wykwalifikowany personel, a także uzyskaliśmy międzynarodowe certyfikaty oparte na rygorystycznych normach.

Nasza determinacja
Od 1992 roku nauka zmieniła się diametralnie, a branża kosmetyczna musi dziś sprostać szczególnie wysokim wymaganiom. Kontynuujemy i wytrwale, z taką samą pasją jak wcześniej, staramy się znaleźć kolejną formułę, kolejną recepturę, kolejną innowację.